אודות

אודות
התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים הינה הגוף היציג לענף האירועים בישראל ומייצגת מאות בעלי אולמות וגני אירועים ורבבות עובדים בענף, בעלי האולמות מתמודדים מדי יום עם מורכבויות ואתגרים בזירות שונות ורואים בראש ובראשונה לנגד עיניהם את החשיבות בלספק לבעלי השמחה שירות מקצועי ואמין ולהפוך כל אירוע לחוויה מרגשת שתיזכר לאורך שנים.
 
כעסק עצמאי בתחום זה המושפע כמובן מפרמטרים רבים, בעל האולם מעבר להתנהלות השוטפת מתמודד עם קשיים בזירות שונות כגון סוגיית זכויות היוצרים, הגבלות רישוי עסקים וכיבוי אש, תקנים ותקנות חדשות לבקרים, סוגיית השפכים אל מול התאגידים השונים, העסקת בני נוער ועוד ומכאן פועלת ההתאחדות להפחתת הנטל הרגולטורי ויצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים למען כלל חבריה.
 
ההתאחדות יצאה זה מכבר לדרך חדשה תוך קידום תוכנית אסטרטגית חדשה הפועלת להגברת הערך המוסף לחברי ההתאחדות וקידום מדיניות שתטיב גם עם לקוח הקצה, כאמור בעל השמחה.
 
מנכ''ל ההתאחדות שמונה בתהליך ההתחדשות הינו מר דוד שטרית הבא עם ניסיון עשיר מהתחום המוניציפאלי והממשלתי ושימש למעלה מעשור כראש המטה המקצועי במשרד הפנים ובמשרד הכלכלה, עסק בייעוץ אסטרטגי בתחום ממשל ורגולוציה ועם כניסתו לתפקיד מוביל שורת מהלכים לשינוי המציאות המורכבת בה נמצא כיום ענף האירועים.

אליס חזן

יו"ר ההתאחדות 

כינור דויד

 

חנן בליטי,
גזבר ההתאחדות

פבליון

דוד שטרית

מנכ"ל ההתאחדות

עו"ד אליהו מלך

יועץ משפטי 

יחיעם ברוכי

רו"ח ההתאחדות

ניר שפר, חבר הנהלה

היער בחדרה

משה טרבלסי, חבר הנהלה

פראיסו

רמי גזית, חבר הנהלה

האחוזה

שלום ג'יבלי, חבר הנהלה

אגמים

שמעון עמר, חבר הנהלה

הינומה

זאב עמר, יו"ר וועדת ביקורת

הינומה

רמי שועי, חבר וועדת ביקורת

אחוזת המלך שלמה

 

חברי התאחדות יקרים,
לפני למעלה משנה זכיתי להתמנות למנכ''ל התאחדות האולמות, אחרי שנים רבות בהם כיהנתי בתפקידי מפתח במשרדי ממשלה המרכזיים, שמח לתרגם את כל הידע והניסיון שצברתי לטובת קידום הנושאים הבוערים שעל סדר היום של התאחדות האולמות וגני האירועים.
 
בשנה האחרונה סיירתי בכל רחבי הארץ וקיבלתי מכם שיקוף מצב על המתרחש בשטח, תעשיית השמחות פועלת ללא הרף ומהווה נקודה משמעותית בחייו של כל חוגג, המצב הרגולטורי המורכב מערים עלינו קשיים ושמנו לנו למטרה לייצר פתרונות והקלות במרחב הציבורי והממשלי על מנת שנוכל לפעול כגוף אחד ולשפר את המצב הקיים.
 
אני גאה לומר שנחשפתי לתעשייה מרגשת שעשויה מאנשים מיוחדים שיזיזו הרים כדי לשמח את הלקוחות שלהם ובהשראתכם גם אנחנו פועלים ככל יכולתנו כדי לייצר התאחדות חזקה ומשמעותית שתהווה תמיד כתובת ישירה לכל צורך ושותפה לכל עניין.
בשנה האחרונה, רתמנו צוות יועצים מובחרים והקמנו עבורכם סיירת ייחודית בכל התחומים אשר על ליבכם על מנת לתת לכם שירות יעיל ומהיר לכל חברת וחבר התאחדות.  צוות ההתאחדות נמצא כאן איתכם ובשבילכם- אני זמין עבורכם בכל עת ומאחל לכולנו המשך עבודה פורייה.
 
בברכה,
דוד שטרית, מנכ"ל ההתאחדות